Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem oraz uzgodnieniem PPOŻ pełnej dokumentacji wymaganej przez Państwową Straż Pożarną. Przy instalacjach o kubaturze poniżej 1000m3, nie wymagamy dodatkowych wyłącznik DC, typu: Projoy, Santos itp. …

Przygotujemy dla Ciebie oraz dla Twojego klienta komplet dokumentów, który należy złożyć do odpowiedniej jednostki PSP.

Krok 1.

– wypełnić arkusz z załącznika

Krok 2.

– wypełniony arkusz wysłać na mail: biuro.projektpv@gmail.com

(do uzgodnienia wymagany jest schemat elektryczny, bez konieczności sporządzania dodatkowych projektów. Na wskazany mail można również wysłać własny schemat elektryczny, a my sprawdzimy i ewentualnie braki uzupełnimy)

Krok 3.

– wycenę projektu odeślemy w ciągu 24h

Krok 4.

– po akceptacji wyceny, sporządzamy opieczętowany schemat elektryczny oraz wysyłamy w formie cyfrowej (czas realizacji około 3 dni) wraz z FV.

Dodatkowe informacje:

W związku z wejściem dotacji – Mój Prąd 3.0.

Na wniosku w przypadku instalacji powyżej 6,5 kWp pokazuje się dodatkowe oświadczenie związane z uzgodnieniem projektu i zgłoszeniem do PSP.

Jeśli posiadacie Państwo zaległe tematy, przygotujemy w trybie pilnym schemat elektryczny (odpowiednio sporządzony pod PPOŻ) oraz UZGODNIENIE !

Nie wymagamy tworzenia dodatkowych projektów przy instalacjach poniżej 50 kW. Skupiamy się na prostych i bezpiecznych metodach. Nie wymagamy stosowania dodatkowych wyłączników DC – typu PROJOY, Santos itp…